• O nas

 • text PL - Non semper commodo turpis vel cursus sodales congue Nam elit pede. Pretium mi semper lacus sagittis Donec lacus odio augue pellentesque id. Lacinia lacus convallis ac magnis auctor metus pellentesque consequat ac eros. Orci ipsum aliquet lacinia ac nibh accumsan at et consequat sed. Et wisi ligula tincidunt Curabitur libero lacinia quam tellus rutrum porta. Semper.
  • Odwiedziło dzisiaj: 2
  • Razem odwiedzających: 73 125


 • Chaty KATKA história


  Chaty Katka sa nachádzajú na Orave, v peknom prostredí obce Oravský Biely Potok, v predhorí Roháčov – Západných Tatier. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných chatách.

  Menšia chata Vám ponúka ubytovanie pre 6 – 8 lôžok. K dispozícii je jedna dvojlôžková a jedna štvorlôžková spálňa + možnosť dvoch prísteliek v podkroví chaty. Prízemie chaty je tvorené spoločenskou časťou s krbom,  televízorom, posedením a vybavenou kuchyňou (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). V chate sú dve kúpeľne so sprchami a toaletami. Izby v chate majú jeden spoločný a dva samostatné balkóny.

  Väčšia chata disponuje kapacitou 15 lôžok. Ubytovať sa môžete v dvoch dvojlôžkových izbách, v jednej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a v dvoch štvorlôžkových izbách. Chata je vybavená veľkou spoločenskou miestnosťou s televízorom, posedením a detským kútikom. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, kávovarom a varnou kanvicou. Táto chata má k dispozícii tri kúpeľne s toaletami a tri sprchy z toho dve sú v dvojlôžkovej a štvorlôžkovej spálni. Posedieť si môžete na prekrytej terase a na priestrannom balkóne.

  Chaty sa nachádzajú na priestrannom rovinatom pozemku s možnosťou hrania loptových hier (futbal, bedminton, volejbal…). V záhrade je postavený altánok s vonkajším krbom s možnosťou opekania a grilovania. Tiež je tu ohnisko, kotlík na guľáš, rybník a drevená studňa. Deti sa potešia veľkému areálu na šantenie, pieskovisku a hojdačke a trampolíne. Radi Vám zapožičiame bicykle. Svoje autá môžete parkovať priamo pri chate.

  Okolie Vám ponúka mnoho možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a zber lesných plodov v Roháčoch a Skorušinských vrchoch. Navštíviť môžete Oravský hrad, Oravskú priehradu, Oravice aj Zuberec. Na výlet sa oplatí vybrať aj do Poľska na trhy alebo do Zakopaného. Pozývame Vás spoznávať Oravu.

  Kapacita ubytovania: min 2 max 23 (Menšia chata: 1×2, 1×4, +2, Väčšia chata: 2×2, 1×3, 2×4)