• O nás

 • Chaty Katka sa nachádzajú na Orave, v peknom prostredí obce Oravský Biely Potok, v predhorí Roháčov – Západných Tatier. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných chatách. Okolie Vám ponúka mnoho možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a zber lesných plodov v Roháčoch a Skorušinských vrchoch. Navštíviť môžete Oravský hrad, Oravskú priehradu, Oravice aj Zuberec. Na výlet sa oplatí vybrať aj do Poľska na trhy alebo do Zakopaného. Pozývame Vás spoznávať Oravu.
  • Dnes návštevník: 7
  • Celkom návštevníkov: 73 130


 • Cenník


  Mimosezóna

  Dohoda podľa počtu osôb a dĺžky pobytu.

  12.50 EUR

  osoba/noc

  Sezóna

  Dohoda podľa počtu osôb a dĺžky pobytu.

  15.00 EUR

  osoba/noc

  Cena zahŕňa:

  Energie, WI-FI internet, parkovanie, drevo, drevné uhlie.

  V cene ubytovania je medený kotlík na guláš, záhradný gril (pre každú chatu), drevné uhlie, drevo do krbu, oberanie ovocia, parkovanie (priamo pri chate, bezpečné oplotené, zabezpečené svetlometmi).

  Na požiadanie hostí vieme zabezpečiť posedenie pri ľudovej muzike, horského vodcu, lyžiarsku školu, návštevu salaša, živé ryby, jazdu na koni (v zime na saniach), sprievodcu pri zbere čučoriedok, brusníc a hríbov, domácu čučoriedkovicu, ukážku chovu domácich zvierat, rybolov a iné.

  V blízkosti chát sa nachádza: hotel (200 m), potraviny (50 m), kostol (50 m), krčma (30 m), autobusová zastávka (20 m), futbalové  ihrisko (500 m), bankomat VÚB (5 km), čerpacia stanica (5 km), lyžiarsky vlek (4km), termálne kúpalisko (15 km), hrad (20 km).